Zwroty zakupionych produktów:

Jeśli z jakiegoś powodu chciałbyś / chciałabyś dokonać zwrotu zamówionych produktów możesz to zrobić w terminie do 14 dni od daty ich otrzymania w kilku prostych krokach.

Krok 1 - Poinformuj nas o chęci dokonania zwrotu.

Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, że wyślesz do nas informację dotyczącą swojej decyzji o odstąpieniu od umowy przed upływem terminu 14 dni od daty otrzymania produktów.

Najwygodniej zrobić to wysyłając skan wypełnionego formularza zwrotu na nasz adres poczty elektronicznej: mail@krowakot.pl

Wzór formularza zwrotów do pobrania znajduje się pod linkiem >> Pobierz Formularz Zwrotu 

Krok 2 - Wyślij do nas zwracany towar.

Wyślij do nas zwracany towar dołączając do wysyłki dowód zakupu i wypełniony formularz zwrotu. Przesyłkę wyślij niezwłocznie na adres Krowa-Kot Daniel Reluga, Poręba Średnia 11a, 07-308 Poręba, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty poinformowania nas o odstąpieniu od umowy.

Krok 3 – Zwrot płatności.

Poinformujemy Cię gdy przesyłka ze zwrotem dotrze na nasz adres. Zwrot płatności nastąpi w terminie do 14 dni od daty otrzymania oświadczenia o Twoim odstąpieniu od umowy. Płatności zostaną zwrócone w taki sam sposób jaki został użyty podczas składania zamówienia chyba, że wyraźnie zgodzisz się na inny sposób zwrotu płatności.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdują się w Regulaminie Sklepu

Reklamacje:

Jeśli zauważysz, że Twój produkt posiada wady, możesz go zareklamować.

Krok 1 - Rozpoczęcie procesu reklamacji.

Aby rozpocząć proces reklamacji, prosimy o wypełnienie formularza reklamacji oraz zrobienie dokładnych zdjęć wady i wysłanie ich na nasz adres poczty elektronicznej mail@krowakot.pl wraz z zeskanowanym dowodem zakupu.

Krok 2 - Skontaktujemy się z Tobą.

Po otrzymaniu zgłoszenia reklamacyjnego na naszą pocztę elektroniczną poinformujemy Cię, czy powinieneś odesłać produkt na nasz adres firmowy Krowa-Kot Daniel Reluga, Poręba Średnia 11a, 07-308 Poręba.

Krok 3 - Zaczekaj na decyzję.

Ustosunkujemy się do reklamacji niezwłocznie, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania zgłoszenia reklamacyjnego.

Szczegółowe informacje dotyczące zwrotów znajdują się w Regulaminie Sklepu

Wzór formularza reklamacji do pobrania znajduje się pod linkiem >> Pobierz Formularz Reklamacji