Kim jesteśmy ?

Krowa Kot to Polska marka oferująca produkty przeznaczone do praktykowania Jogi oraz aktywności i stylowi życia z nią związanych Klasy Premium.

Znajdziesz w nich harmonijne połączenie znakomitego wyglądu i użyteczności, pozwalających czerpać radość z ich użytkowania, sprzyjających pogłębianiu własnych możliwości oraz integracji ciała z umysłem.


Co wyróżnia nasze produkty ?

Nasze produkty to połączenie starannie przemyślanych rozwiązań, wyjątkowego wzornictwa i znakomitej jakość użytych materiałów. Wkładamy w nie wiele pracy, uwagi i wysiłku, starannie analizując ich budowę i rozważając możliwości dopracowania każdego z nawet najdrobniejszych detali.

Projektujemy je przykładając wiele uwagi do bezpieczeństwa i wygody użytkowania,  nie zapominając przy tym o znakomitym wyglądzie i dopasowaniu do zróżnicowanych potrzeb.

Dzięki tym wszystkim cechom nasze produkty są chętnie wybierane przez klientów, spełniają ich najwyższe oczekiwania, sprawiając im radość użytkowania i będąc codziennym uzupełnieniem wielu wspaniałych praktyk.


Promujemy Jogę i Zdrowy Tryb Życia

Jesteśmy stale zaangażowani w promowanie Jogi oraz aktywności na świeżym powietrzu. Bierzemy udział  w różnorodnych wydarzeniach, wspieramy tworzenie wielu interesujących inicjatyw, zachęcając i motywując ludzi do praktyk.

Dla każdego z nas Joga jest wyjątkowa i głęboko wierzymy, że każdy znajdzie w niej coś wartościowego dla siebie.


Dziękujemy za zaufanie,
Krowa Kot